Były szef rosyjskiej agencji kosmicznej twierdzi, że lądowania na Księżycu przez NASA były fałszywe

Spread the love

Z tego artykułu dowiesz się:

1) Kto jest Dmitrij Rogozin?
2) Jakie są teorie spiskowe Rogozina na temat lądowań na Księżycu?
3) Czy otrzymał on oficjalne dowody na temat lądowań NASA?
4) Kiedy został szefem Roskosmosu?
5) Jakie są dowody potwierdzające, że lądowania na Księżycu były prawdziwe?
6) Jaka jest reputacja Rogozina?
7) Kiedy został zwolniony ze stanowiska w Roskosmosie?
8) Co skupia teraz jego uwagę?

„Dmitrij Rogozin odwraca uwagę od inwazji na Ukrainę, wypowiedziami o teoriach spiskowych dotyczących amerykańskich lądowań na Księżycu”

Były szef rosyjskiej korporacji kosmicznej Roskosmos, Dmitrij Rogozin, znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, odwrócił uwagę od inwazji na Ukrainę, aby podzielić się teoriami spiskowymi na temat lądowań Amerykanów na Księżycu.

Twierdzenia Rogozina dotyczące lądowania na Księżycu pod komentarzem – Roskosmos pod ostrzałem po pytaniach o dowody NASA na lądowanie

Rogozin twierdzi, że kiedy był wicepremierem Rosji, poprosił o oficjalne dowody na temat lądowań NASA na Księżycu w 1969 roku, ale otrzymał tylko książkę od kosmonauty Aleksieja Leonowa. Kiedy został szefem Roskosmosu w 2018 roku, ponownie zapytał, ale został oskarżony o podważanie współpracy z NASA.

Dezinformacja i teorie spiskowe: Rosyjska niewiara w lądowania księżycowe.

Ostatnie wypowiedzi Rogozina są prawdopodobnie próbą rozpowszechnienia dezinformacji i wykorzystania istniejących teorii spiskowych. Pomimo przytłaczających dowodów potwierdzających, że lądowania na Księżycu nie były sfingowane, prawie połowa Rosjan wciąż w to wierzy.

„Rogozin – mistrz prowokacji i pustych groźb, czy warto mu wierzyć?”

Rogozin ma reputację składania szokujących oświadczeń w celu prowokacji i wprowadzenia zamieszania, co ilustruje jego twierdzenie, że Wenus należy do Rosji. Wypowiadał również puste groźby, takie jak wycofanie się z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, zostawiając astronautów na lodzie, ale żadne z tych groźb nie zmaterializowało się.

Dodaj komentarz